Fórum >> Hozzászólás

MacPhisto hozzászólása:

Tegnap néztem a Stars meccset, érdekes dolgot láttam: kiállítottak a Wildból valakit, a Stars vezetett egy góllal és 3 perc volt hátra. Kapus le, bejött a hatodik támadó ÉS PASSZOLGATTAK HÁTUL. Nem támadtak be agyatlanul, hagyták hadd korizzon az ellenfél, ők meg tikitakáztak. Edző, aki edzi a csapatot. Nyertek vele kb 30-40 mp-et a hátralévő 120-ból.

BTW azt sem szoktam érteni, hogy ha PP van és kiállítanak még valakit, mi a fasznak tartjuk a korongot? egyből odaadni, hogy hosszabb legyen a kettős fór.
Vagy PK-ban, ha megszerzed a korongot és nem védő nélküli breakaway van, minek rálőni? vidd le a sarokba, megy az idő, ha rádjönnek, próbáld hátrapasszolni, azzal is megy az idő, vagy csak egy birkózás a palánknál is 15 mp.

Na ilyeneket Blashill nem csinál. Most meg lenyilatkozza, hogy meg sem fordult benne, hogy Mantha feljöjjön. Ez hülye? Játszatja Anderssont 2 percre, de minek? egész évben AHL-ben van és playoffra meg kezdő? ez mi?????